Sklizňové práce v roce 2023 ukončeny

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO BRIGÁDNÍKY:

Zájemce o sklizňové práce v roce 2024 upozorňujeme, že registrace probíhá od 1.4.24. Dále žádáme uchazeče, aby se před registrací pozorně seznámili s níže uvedenými informacemi.

Všeobecné informace

Hledáte práci nebo jen letní brigádu?

Nabízíme práci spojenou především se sklizní a tržní úpravou ovoce např. třešní, višní, meruněk, broskví, švestek, jablek a hrušek. Práce jsou poměrně náročné na fyzickou i manuální stránku pracovníků. Pracuje se venku, tudíž se pracovní doba přizpůsobuje počasí, zrání ovocných druhů a potřebám trhu.

Odměňuje se v úkolových sazbách a průměrný česáč si vydělává hrubého kolem 120 Kč za hodinu. U dobrých česáčů mohou být výdělky i podstatně lepší.

Zájem máme o všechny odhodlané uchazeče, kterým je nejméně 18 let, mají chuť pracovat nejméně 14 dní, jsou dostatečně duševně i tělesně způsobilí.

Zájemce o sklizeň pouze broskví upozorňujeme , že sběr probíhá ve skupinách (8-10 lidí) složených převážně z pracovníků ověřených sklizní předešlých ovocných druhů.

Všechny případné uchazeče o zaměstnání, nebo o krátkodobou brigádu žádáme, aby se přihlásily e-mailem, telefonicky nebo osobně na níže uvedené kontakty. Zaznamenáme si vaše iniciály, bydliště, tel. číslo, termín vaší nabídky a budeme vás postupně zvát k nástupu do zaměstnání, tak jak se bude objem sklizně navyšovat.

Pokud se nahlašujete jako skupina např. se společnou dopravou, nezapomeňte tuto skutečnost uvést. Za pochopení těchto organizačních opatření děkujeme a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

Informace pro uchazeče

Před vašim nástupem vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme si datum a hodinu nástupu. Ten probíhá v kanceláři společnosti formou registrace a vstupním proškolením. K registraci je třeba předložit občanský průkaz, kartičku zdrav. pojištěnce, doklad o studiu (u studentů), doklad o registraci na úřadu práce nebo zápočtový list z posledního zaměstnání (u nezam.), u důchodců doklad o přiznání starobního nebo invalidního důchodu , proutěný košík nebo vědro s háčkem a pravdě podobně i ochranou roušku. Výhodou je vlastní řetízek se zámkem pro uzamčení žebříku (na třešních) a nezbytná propiska. Povinnost předložit doklad o vstupní lékařské prohlídce bude na našich stránkách ještě upřesněna.

Společnost disponuje pouze několika volnými místy ve vlastní ubytovně a ubytování nezajišťujeme. Preferujeme proto pracovníky se zajištěným ubytováním z okruhu 15 km, vlastní nezávislou dopravou, pracovníky ověřené předchozími sezónami a nekuřáky. Vzhledem k povaze potravinářské výroby, neakceptujeme ubytování ve stanech , nebo v jinak hygienicky stísněných podmínkách.

Pracovní doba je obvykle od 7 do 15:30 ale ve sklizni se začátek i konec směny posouvá dle potřeby. Sklizeň třešní probíhá ze žebříků 5 m. Proto musí být pracovníkům nejméně 18 let a nesmí mít zdravotní problémy s rovnováhou a pohybovým ústrojím. Sklizeň ostatních ovocných druhů už probíhá ze země nebo z krátkých žebříčků do 2 m. Pracovníci zařazení na sklad a třídění by měli v případě potřeby počítat se směnným provozem.

Zvolíte-li pro nahlášení vašeho zájmu o brigádu e-mail, uvádějte prosím tyto údaje:

 • Jméno Příjmení
 • Rok narození
 • Termín brigády od – do
 • Status (student, ÚP, St.důch. ,Inv.důch, OSVČ, Mat.dov. , apod.)
 • Místo odkud budete dojíždět
 • Způsob dopravy
 • Telefonní číslo

Nepovinné údaje, které vás mohou upřednostnit před ostatními uchazeči:

 • Předchozí zkušenosti v oboru
 • Nekuřák

Na vaše další případné dotazy rádi odpovíme.

Orientační termíny sklizně

 • Třešně 16.6. - 25.7.
 • Višně  15.7. - 4.8.
 • Broskve 29.7.- 5.9.
 • Švestky 5.8. - 15.9.
 • Jablka a hrušky 20.8. - 10.11.
Sady spol.s r.o. Bílé Podolí
Bílé Podolí 73, 285 72 Bílé Podolí
+420 327 397 216
+420 604 592 473
h.senk@seznam.cz

Máte zájem? Napište nám.

Kde nás najdete

© 2024 Sady spol. s r.o. Bílé Podolí | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
homeenvelopephone-handset
Ovocnářství Bílé Podolí